Hlavní stránka

198 00  Praha 9 - Černý Most II
tel/fax: 281 918 535
reditelna@mskoralekpraha.cz
úřední hodiny ředitelky MŠ: pondělí 14.00 - 17.00 hod.

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH  MATEŘSKÉ ŠKOLY KORÁLEK

Motto školy:

" Jako barevné korálky navlékáme na šňůrky zážitky ze společných her a činností. Čím je jich víc a čím jsou pestřejší, tím barevnější svět poznáváme a tím větší radost spolu prožíváme."

Chceme být školkou pro všechny

Pro děti

Kvalita vzdělávací nabídky Komunikativnost
Objevovat nové cesty Opora v odbornících
Radost z poznávání Rozvoj dítěte
Akceptace individuality Atmosféra důvěry
Legrace a humor Láskyplná péče o děti
Emocionální stabilita Energie a klid v zaměstnání
Krásné zážitky Kultura jednání a spoluráce

Základem našeho školního vzdělávacího programu je aplikace osobnostního modelu předškolní výchovy a kurikula Zdravá mateřská škola.
Chceme dětem nabízet program na míru jejich možností, zájmů, talentu a vzdělávacích potřeb, dostatečně pestrý, aby umožnil respektovat svobodnou individuální volbu, program, tvořený s invencí, fantazií i humorem všemi zúčastněnými, pod vedením výborných pedagogů ku prospěchu komplexního rozvoje nám svěřených dětí předškolního věku tak, aby jim na celý život vydržela láska ke škole, radost z poznávání a chuť od prvních krůčků ve světě něco dokázat.

Spolupráce a spoluúčast Vás, rodičů, je pro nás nezbytná !